Dárkové koše  • dobrý koš je u nás koš s kvalitními surovinami a  dlouhou zárukou
  •  luxusní koš je koš, který Vás i nás reprezentuje


NOVINKA - ROZVOZ KOŠŮ
( tel.734 605 440 )

Naše společnost Čoko dárek s.r.o. se zabývá výrobou dárkového zboží z potravin, alkoholu, cukrovinek

Hlavní činností je výroba netradičních dárkových košů, kazet, balíčků( např. z piv, salámů, klobás, sýrů, trvanlivých potravin), též i pro diabetiky.

Na našich prodejnách je stále široký výběr dárkových košů (klasických i atypických) a ostatního dárkového zboží, které je vzorováno a baleno přímo u nás. Dárkové koše máme jedinečné, veškeré potraviny jsou sladěné do barev např. červené, modré, zelené Další rozlišení je (skladbou zboží a dekorací ), na koše pánské, dámské a dětské. Koše, které vyrobíme, musí reprezentovat našeho zákazníka, právě svou mimořádností. Naše firma je založena na kvalitě, serioznosti a vstřícném postoji k zákazníkům, kteří jsou u nás na prvním místě.

Dárkové koše a balíčky máme ( popř. zhotovíme na objednávku ) v různých cenových kategoriích a jsou vhodným dárkem k narozeninám, svatbě jak pro Vaše blízké, tak pro obchodní partnery. Naše dárky jsou též vhodné jako ceny při různých akcích ( např. sportovní, plesy, odměna pro spolupracovníky, obchodní partnery). Dárky pro firmy uděláme s Vaším logem, jako daňově uznatelný náklad.

Prostory prodejny jsou klimatizované.

Platba kartou, stravenkami

Ocenění

Dne 25.11.2010  jsme byli oceněni Sdružením Českých Spotřebitelů (SČS), pod záštitou hejtmanky kraje.
Odborná komise pro ochranu spotřebitele rozhodla udělit cenu "Spokojený zákazník" pro rok 2011-2012.

Ocenění k nahlédnutí zde.

Srdečně Vás zveme na návštěvu.

Čoko dárek s.r.o.

Vaníčkova 27

400 01  Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 200 759

E-mail: cokodarek@seznam.cz

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím